ISTNIEJEMY NA RYNKU OD 10 LAT!

Na rynku lokalnym obsługujemy pojazdy osobowe wszystkich marek z silnikami benzynowymi i diesla. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy usługi wg. norm technicznych oraz naprawy i modyfikacje niestandardowe. Każdy klient korzystający z naszych usług ma zapewnioną obsługę w doborze części zamiennych jak i oryginalnych. Nasze usługi są objęte 24 miesięczną gwarancją.

 

REGENERUJEMY SKRZYNIE ROZDZIELCZE I MOSTY W POJAZDACH Z NAPĘDEM 4X4

reduktory i skrzynie rozdzielcze w Mercedesie, BMW, KIA, VW. Mosty i wały napędowe. Wszystkie usługi regeneracji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

 

SPRZEDAZ CZĘŚCI REGENEROWANYCH Z 24 MIESIECZNĄ GWARANCJĄ BEZ LIMITU KM!

dysopujemy szeroką gamą produktów regenerowanych: alternatory, rozruszniki, turbosprężarki, wtryskiwacze, moduły elektryczne i sterowniki.

 

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie. Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy poważniejszej usterki.

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu. Podczas każdej naprawy nasi mechanicy dokonują bezpłatnej kontroli opon, świateł, wycieraczek, poziomu płynów eksploatacyjnych i oleju, a doradcy klienta udzielają szczegółowych informacji, co i dlaczego powinno być zrobione w danym samochodzie. Wykonujemy tylko tą usługę, która została zaakceptowana przez Klienta, uprzednio podając szacowaną cenę